Ogrzewanie ławkowe

Jak skutecznie ogrzać pomieszczenie o ogromnej kubaturze? Niemal każdy budynek kościoła wymaga postawienia takiego pytania. To prawdziwe wyzwanie dla Księży - proboszczów, kustoszy i administratorów parafii. Proponujemy rozwiązanie, które zapewni odpowiednią ilość ciepła dokładnie w miejscach, gdzie przebywają celebransi, służba liturgiczna czy spowiednicy. Nasze panele grzewcze są także doskonałym sposobem na wydajne i oszczędne ogrzewanie ławkowe, które zapewni wiernym odpowiednią temperaturę podczas mszy i nabożeństw.

Skuteczne ogrzewanie ławkowe

Zamontowane bezpośrednio w miejscach, gdzie przebywają wierni, panele podłogowe wykończone laminatem drewnopodobnym zapewnią wysoką emisję ciepła. W przeciwieństwie do emiterów ciepła umieszczanych w górnych partiach kościoła, panele podłogowe CREO dostarczają podgrzane powietrze od stóp w górę. Dlatego nasze ogrzewanie ławkowe wykorzystuje wyprodukowane ciepło w niemal stu procentach. Do uzyskania takiego samego, a nawet lepszego efektu niż w przypadku nadmuchów i kurtyn, potrzeba dużo mniej energii, co przekłada się także na oszczędności w utrzymaniu parafii.

Panele CREO - doceniane przez Księży i Wiernych

Ogrzewanie ławkowePanele grzewcze CREO, sprawdzone przez gospodarzy świątyń w wielu polskich diecezjach, montujemy bezpośrednio na posadzkach i podłogach. Nasz prosty i niezawodny system coraz częściej pojawia się także w kościołach poza krajem. Jesteśmy dumni, że Duszpasterze doceniają zalety naszych paneli i chętnie zgłaszają się po kolejne produkty, by zainstalować je w nowych miejscach – w konfesjonałach, przy ambonach czy jako ogrzewanie ławkowe.

Dlaczego warto zamontować nasze ogrzewanie ławkowe?

Kościół to wyjątkowe miejsce dla duchownych i wiernych. Duża przestrzeń gromadzi parafian i sprzyja skupieniu modlitewnemu, jednak rodzi też sporo wyzwań związanych z ogrzewaniem. Tradycyjne systemy, także jak kurtyny, nadmuchy czy promienniki dostarczają ciepło do wnętrza świątyni, jednak odczuwalne podniesienie temperatury w takim przypadku wymaga dużych nakładów. Nasze ogrzewanie ławkowe łączy w sobie zalety różnych metod, a przy okazji pozwala zaoszczędzić na rachunkach za energię.

 


Drukuj   E-mail